LUKSUSOWY OSPRZĘT ELEKTRYCZNY FEDE

Odkryj nowy wymiar luksusu

BARCELONA

Kolekcja BARCELONA jest doceniana za swoją elegancję i zrównoważenie. Znakomity projekt i wykonanie z najlepszej jakości mosiądzu zapewniają maksymalną trwałość. Te produkty wybierane są w pierwszym rzędzie przez projektantów, gdy aranżują nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.

MADRID

Wyraź indywidualność swojego domu dzięki eleganckim włącznikom z kolekcji MADRID. Ponadczasowe wzornictwo sprawi, że ramki z tej kolekcji wprowadzą styl i oryginalność do Twoich wnętrz. Znakomity projekt i wykonanie z najlepszej jakości mosiądzu zapewnią maksymalną trwałość.

SAN SEBASTIAN

Kolekcja SAN SEBASTIAN jest wykonana z najlepszej jakości mosiądzu z wyróżniającymi się pięknymi dekorami. Jest to prestiżowa kolekcja wyłączników stworzona by stać się klasyką w przyszłości. Od samego swojego powstania została określona mianem odkrycia przez konserwatorów zabytków, dziennikarzy i uznanych dekoratorów. To idealna oferta dla unikalnych projektów aranżacji wnętrz.

sevilla

Ramki FEDE są wynikiem pasji do mosiądzu i projektowania z niego pięknych dzieł sztuki użytkowej. Firma koncentruje się na detalach dekoracyjnych i ekskluzywnych wykończeniach. Kolekcja SEVILLA to klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody i się nie opatrzy.

TOLEDO

Kolekcja TOLEDO od początku swego powstania stała się jednym z bestsellerów firmy FEDE. Ponadczasowy wzór z delikatnymi rzezbieniami sprawia, że klienci doceniający klasykę chętnie wybierają właśnie tę kolekcję. To końcowy akcent dla projektów z najwyższej półki, gdzie szczegóły zdecydowanie robią różnicę.

PROVENCE

To specjalnie zaprojektowana osobna seria obejmująca nowe wykończenia określane jako décapé czyli przetarcia białej farby na ramkach,  klawiszach, pokrętłach najbardziej znanych kolekcji: Barcelona, Madryt i San Sebastian.
Te wykończenia tworzone są na bazie ręcznie malowanych mosiężnych ramek. Ich walory artystyczne i piękno urzekają. Każda ramka jest niepowtarzalna.
Klimat południa Francji w Twoim domu!

EMPORIO

Inspiracje do stworzenia nowej dekoracyjnej ikony – kolekcji EMPORIO pochodziły z bogatego dziedzictwa FEDE. Idealny kształt ramki z absolutną uwagą i dbałością o detale jest najważniejszy. Kolekcja EMPORIO jest porywająca: to symbol estetyki i jakości doskonale odzwierciedlający wartości FEDE. Prawdziwe arcydzieło istniejące w doskonałej harmonii z wytwornymi wnętrzami.

PALACE

„Wyłącznik jak Biżuteria” MADE WITH SWAROVSKI © ELEMENTS. Kolekcja PALACE to najwyższy poziom luksusu z ognikami i błyskami kryształków Swarovskiego zintegrowanych w ramce wykonanej z litego mosiądzu. Te wyłączniki z pewnością wnoszą piękno i wzbogacają najbardziej ekskluzywne wnętrza. To światowej klasy dekoracja wyróżniająca się swoją oryginalnością i przyciągającym oko designem.

CRYSTAL DE LUXE

Kolekcja stworzona we współpracy z CRYSTALLIZED – Swarovski Elements . Blask kryształów Swarovskiego w ramce wykonanej z litego mosiądzu przywodzi na myśl mieniące się brylanty w salonie jubilerskim.  Ramki CRYSTAL DE LUXE to z pewnością unikatowe i wyjątkowe okazy sztuki użytkowej wzbudzające zachwyt każdego miłośnika pięknych drobiazgów.

sanremo

Kolekcja SANREMO wyróżnia się ciekawym kształtem ramek i pięknymi zdobieniami będącymi rezultatem wyjątkowych zdolności naszych artystów-rzemieślników,  cieszących się zasłużonym prestiżem i uznaniem na całym świecie. Jeśli chcesz podkreślić swój oryginalny styl w mieszkaniu ta kolekcja z pewnością w tym pomoże.

GRANADA

Kolekcja GRANADA inspirowana jest oryginalnym stylem andaluzyjskim. Te bogate wzorniczo, artystycznie rzeźbione ramki sprawią, że wnętrze twojego domu zyska fascynujący charakter z typowej andaluzyjskiej willi czy pałacu.  Wspaniałość sztuki mauretańskiej znajdzie  swoje odbicie w twoim najbliższym otoczeniu.

SIENA

Kolekcja ramek SIENA upiększa i wzbogaca najbardziej ekskluzywne wnętrza. Jej oryginalność i wyjątkowość to cechy, które predestynują ją do zastosowania przy projektowaniu luksusowych wnętrz. Wraz z tą kolekcją FEDE wprowadza też koncepcję jednoczenia wzorniczo przełączników i oświetlenia o nazwie SIENA LIGHT.

FIRENZE

Miłośnicy toskańskich klimatów znajdą w kolekcji FIRENZE coś dla siebie. Klasyczna linia, oryginalne rzeźbienia i nietypowy kształt ramki przyciągają wzrok. Dekorując dom tymi ramkami możesz być przekonany, że te dodatki nigdy się nie opatrzą i nie stracą swojego uroku – są po prostu ponadczasowe.

METAL GOLD / CHROME

Kolekcja METAL GOLD lub CHROME  charakteryzuje się niezwykłą kombinacją wyrafinowanej mosiężnej ramki w stylu Belle Epoque i metalu. To klasyczny styl i nowoczesność w swoim najlepszym wydaniu. Występuje w dwóch odsłonach – w złotej ramce mosiężnej lub chromowanej.

TAPESTRY

Dzięki nowej kolekcji  TAPESTRY osiągamy całkowite dopasowanie przełącznika do wystroju wnętrza. Te wyjątkowe ramki wykonane z litego mosiądzu połączonego z luksusową tkaniną tapicerską lub skórą produkuje się w limitowanych edycjach i są one idealnym dodatkiem dla indywidualnych realizacji. Można tworzyć wyjątkowy nastrój za pomocą przyozdobienia ścian oryginalnymi i bardzo dekoracyjnymi przełącznikami z kolekcji  Tapestry.

WOOD

Specjaliści od stolarstwa artystycznego stworzyli nową kolekcję WOOD z dekoracyjnych ramek z litego mosiądzu, które połączyli z naturalnym drewnem. W efekcie otrzymano wyjątkowe i oryginalne wzory poczynając od nutki egzotyki kojarzonej z wenge, poprzez czereśnię – połączenie wyszukania i naturalności, nie zapominając o dębie symbolizującym tradycję.

CORINTO

Odkryj nieograniczone możliwości jakie stwarza nowa kolekcja  CORINTO. Te wyjątkowe ramki wykonane z litego mosiądzu połączonego z kamieniem technicznym DuPont Corian produkuje się w limitowanych edycjach i są one idealnym dodatkiem dla indywidualnych realizacji.  W kolekcji Corinto standardowo stosuje się następujące wykończenia: Marmur Aurora, Czarny Kwarc i Czerwień Pompejańska.

PORCELAIN

Artystyczne możliwości oferowane przez porcelanę, jej wysublimowane i wyszukane wykończenia dekoracyjne są teraz zintegrowane z ekskluzywnymi mosiężnymi ramkami w kolekcji PORCELAIN. Kolekcja ta słynie z delikatnych, czystych i jednocześnie wyrafinowanych linii, szczególnie znajduje zastosowanie w kuchniach i łazienkach.

OŚWIETLENIE

Wyjątkowa kolekcja oświetlenia wykonana z najwyższej klasy mosiądzu – różne modele i wykończenia m.in. dopasowane do kolekcji ramek

MARCO

Nowa kolekcja metalowych ramek MARCO to połączenie klasyki z nowoczesnością. Prosta elegancja w najlepszym wydaniu. Kolekcja polecana szczególnie do loftów, hoteli i wnętrz minimalistycznych. W ofercie ramki kwadratowe i prostokątne, różne kolory i konfiguracje.